BLUESKY AWARDS 2024 – Başvuruları Başladı!

Bluesky Awards
Başarıyı ödüllendirmek ve kutlamak

Amaç

Her yıl havacılık endüstrisi ve bağlı sektörlerinde Bluesky Awards olarak kapsamlı, görkemli, prestijli, havacılık ödül organizasyonu yürütmek ve yönetmek. Havacılık endüstrilerinin tüm önemli sektörlerinde başarıyı, mükemmelliği belirleyip ödüllendirmek ve kutlamak.

Misyon

Havacılık endüstrisinde başarıyı, mükemmelliği belirleyip ödüllendirerek, havacılık endüstrisininin ürün ve hizmet sunumlarının standartlarını sürekli olarak yükseltmeleri için ilham vermek, teşvik etmek, desteklemek ve onore etmek.

Vizyon

Küreselleşen havacılık endüstrisinde başarıyı ve mükemmelliği Bluesky Awards ödülleriyle tescillemek. Küresel havacılık endüstrinde marka değerini, prestijini, kredibilitesini en ileriye ve yükseklere mavi gökyüzüne taşımak.

Kuruluş: 2020

Uluslararası & Bluesky Awards

Ulusal Hedef
Ulusal havacılık endüstrisi ve bağlı önemli sektörlerinde %95 oranına ulaşmak. Her yıl %15 oranıyla değişim ve dönüşüm sağlamak. Havacılık endüstrisinin başarılarını tescillemek, kutlamak ve onore etmek.
Uluslararası Hedef
Ulusalararası havacılık endüstrisi ve bağlı önemli sektörlerinde %15 oranı ile başlayarak. Her yıl %25 oran artışı ile %85 oranını yakalamak ve yıllık %10 oranıyla değişimini ve dönüşümünü sağlamak. Küresel Havacılık endüstrisinin başarılarını tescillemek, kutlamak ve onore etmek.

TAKIM ÜYELERİ

Mavi gökyüzü ekibimiz

Neden Bluesky Awards

Uluslararası Networking:
Bluesky Awards, uluslararası iş bağlantıları ve networking imkanları sunarak sektörü bir araya getiriyor.
Uluslararası Tanıtım:
Bluesky Awards, başarıyı küresel arenada vurgulayarak sektörde marka bilinirliğini artırıyor.
Uluslararası Başarı:
Bluesky Awards, başarıyı sınırları aşarak uluslararası alana taşıyor. Bu sayede havacılık endüstrisindeki başarıları küresel düzeyde tanıtır.

Enlerimiz

En Havalı

Bluesky Awards, havacılık ödüllerinde en havalı organizasyon olarak sektördeki zirveyi temsil ediyor.

En Prestijli

Bluesky Awards, başarıyı en prestijli şekilde taçlandıran görkemli ödül törenleriyle sektördeki liderleri onurlandırıyor.

En Görkemli

Bluesky Awards, havacılık dünyasının en görkemli ödül törenlerine ev sahipliği yaparak sektördeki yıldızları parlatıyor.

En Mükemmel

Bluesky Awards, mükemmel başarıların sahnesi olarak, havacılık endüstrisindeki üstün performansı öne çıkarıyor.

En Bağımsız

Bluesky Awards, tarafsızlık şuuruyla objektif veriler doğrultusunda projelerinizin güvenirliğini önemsiyor.

En Ulusötesi

Bluesky Awards, stratejik ortaklıklar ve uzman deneyimiyle başarıyı ulus ötesine taşıyor ve küresel farkındalık yaratıyor.
neden bsa_mobil 02

Başarını ödüllendirmek İster misin?